Outsourcing IT

Společnost Manonet s.r.o zajišťuje svým klientům hladký chod jejich počítačové sítě. Zajistíme stálý dohled a správu Vaší datové sítě. Vy tak máte jistotu plynulého chodu Vašeho IT, monitorování stavu sítě včetně průběžného vedení její dokumentace, vedení přehledů zakoupeného programového vybavení spolu s přehledem skutečného stavu na stanicích a serverech a v neposlední řadě rychlého profesionálního zásahu v případě havárie. Protože víme, že funkčnost Vašeho IT je nepostradatelná, řešíme havarijní stavy i v mimopracovní době a o víkendech aby jste Vy mohli podnikat bez starostí. Máte li jakýkoli problém s funkčností počítačové sítě, serverů, stanic, nebo tiskáren a jiných periferií neváhejte nás na uvedeném telefoním čísle, případně pomocí kontaktního formuláře.

Výhody správy sítě

 • Dohled a správa PC sítí včetně vedení dokumentace HW a licencovaného SW
  Přehled o skutečném stavu sítě snižuje riziko vzniku havarijních stavů a evidence využívaného softwaru zamezí užívání nelegálních programů na firemních počítačích.
 • Jistota rychlého zásahu a zajištění plynulosti provozu
  Smluvně garantovaná reakční doba v případě havárie.
 • Nižší náklady na provoz IT
  Náklady vynaložíte pouze v rozsahu který je pro Vás potřebný, navíc Vám smlouva s námi zajistí nižší cenu servisních prací a pořizovaného hardwaru.
 • Zastupitelnost v době dovolených, nemoci, a pod.
  Nemusíte se obávat nedostupnosti Vašeho správce sítě pro nemoc, či dovolenou - jsme tu stále pro Vás
 • Profesionální přístup a znalosti
  Neřešíte náklady na vzdělávání správce sítě.
 • Soustředíte svůj čas na své podnikání, problémy s IT vyřešíme za Vás

Co správa sítě obsahuje?

 • Správa prvků sítě
  Správná konfigurace aktivních prvků sítě jako jsou routery a switche je nezbytná pro její bezchybný a bezpečný provoz.
 • Správa serverů a síťových služeb
  Servery zajišťují nejen prostor pro sdílení dat a aplikací, ale i životně důležité funkce jako překlad doménových jmen, kontrolu přístupu k síťovým zdrojům, emailovou komunikaci a mnohé další. Jejich správné nastavení, monitoring, zálohování a vedení dokumentace zajistí rychlé problémových stavů služeb, či hardwaru a jejich eliminaci bez, nebo s minimálním narušením chodu sítě
 • Správa stanic a periferií
  Aktualizace operačních systémů, instalace bezpečnostních záplat, aktualizace antivirových programů a vyhodnocení bezpečnostních hrozeb v síti má přímý dopad na funkčnost a bezpečnost firemního IT.
 • Správa telefoní ústředny a telekomunikačních prostředků
  V rámci správy sítě zajistíme správu telefonní ústředny, případně i dalších telko prostředků a komunikaci s poskytovatelem těchto služeb.
 • Preventivní kontroly a průběžná údržba IT vybavení
  V rámci správy sítě provádíme v pravidelných intervalech kontrolní prohlídky a profilaxe jednotlivých zařízení (počítače, tiskárny, servery, pokladní systémy)
 • Vedení dokumentace sítě a další IT administrativa
  IT dokumentace obsahuje soubor informací k jednotlivým serverům, stanicím, vlastní síti a službám které poskytuje. Dále zahrnuje přehled SW licencí na stanicích/serverech.
 • Technická podpora koncových uživatelů online a telefonicky
  Našim klientům poskytujeme telefonickou podporu (helpdesk) a podporu online podporu, prostřednictvím vzdálené pomoci
 • Poradenství a spolupráce při realizaci IT projektů
  Pochopitelně Vám poskytneme poradenství při rozšiřování firemní infrastruktury, či podnikové komunikace. Případně daný projekt přímo zrealizujeme.
 • Dodávky HW a SW a další doplňkové služby

Strukturu naší činnosti jsme vytvořili na základě požadavků našich klientů, kteří jsou při rychlosti dnešního podnikání závislí na hladkém fungování jejich počítačového zázemí.

Máte li zájem o zaslání orientační nabídky, případně vytvoření nabídky přímo pro Vaše IT kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, případně emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. +420 604 722 033

Servis počítačů, sítí, tiskáren a periferií

Malým firmám, živnostníkům i domácnostem zajišťujeme rovněž opravy a servis počítačů, notebooků, sítí, tiskáren a jiných periferií na naší pobočce, nebo u zákazníka. Váš počítač opravíme, vyčistíme a odvirujeme, aby dlouho a spolehlivě fungoval. V případě potřeby zajistíme odvoz k nám.

Pohotovostní linka: +420 604 722 033

Pokud máte zájem o zaslání ceníku prací, kontaktujte nás emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .